'Eναρξη της νέας εκκλησιαστικής χρονιάς
50 ΧΡΟΝΙΑ
ΕΛΛΗΝΟΡΘΟΔΟΞΟΣ ΚΟΙΝΟΤΗΣ ΒΑΔΗΣ ΒΥΡΤΕΜΒΕΡΓΗΣ Α.Σ. «ΑΓΙΟΣ ΚΟΣΜΑΣ Ο ΑΙΤΩΛΟΣ»
![](https://b769474e2f.clvaw-cdnwnd.com/e843828a22618c4fe992ad5308550c4e/200000906-288392883c/image.png?ph=b769474e2f)
Αγαπητά μέλη και αγαπητοί μας φίλοι, Θα θέλαμε να σας ενημερώσουμε, πως με την έναρξη της νέας εκκλησιαστικής χρονιάς ανοίγει και πάλι ο Σύλλογός μας, το Σάββατο 14. Σεπτεμβρίου 2019 και ώρα 17:00. Θα περιμένουμε με πολλή χαρά να μελετήσουμε μαζί το Λόγο του Θεού και να χαρούμε σαν εν Χριστώ αδέλφια, ο ένας την παρουσία του άλλου !
Με εν Χριστώ Αγάπη απο το Δ. Σ. της Ελληνορθοδόξου Κοινότητας
Βάδης-Βυδεμβέργης <<Άγιος Κοσμάς ο Αιτωλός>>